-3,8 C
Kozienice
sobota, 2 grudnia, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Wieczór pełen śmiechu w CKA. Antoni Syrek-Dąbrowski, Bartek Toczek stand-up w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”

Popularne

Warto przeczytać

Za nami drugi w tym roku stand-up w Kozienickim Domu Kultury. Tym razem na scenie sali koncertowo-kinowej CKA, w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”, wystąpił Antoni Syrek-Dąbrowski, a supportował Bartek Toczek. To pełne dobrego humoru spotkanie odbyło się 21 września.

Przybyłą do nas dzisiaj publiczność powitał Bartek Toczek, który pojawił się na scenie w ramach supportu. Po jego krótkim, ale pełnym humoru występie, na scenie pojawił się Antoni Syrek-Dąbrowski. To popularny komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Komediowej improwizacji uczył się od mistrzów tej formy w teatrze „iO” w Chicago. Na scenie komediowej działa od 2010 roku. Publiczność z pewnością kojarzy go z różnorodnych produkcji telewizyjnych takich jak: HBO Stand-up Comedy Club, Comedy Central Prezentuje: Stand-up! oraz Tylko dla dorosłych w TVP2.
W Kozienicach zaprezentował swój piąty pełny program stand-upowy pt. „Życie”, w którym podzielił się z fanami tajemnicami swojego prywatnego życia.
Warto dodać, że Antoni Syrek-Dąbrowski znany jest nie tylko polskim fanom stand-upu. Dzięki występowi w programie Stand-up Express dał się poznać europejskiej publiczności, występując w języku angielskim w gronie najlepszych komików z całej Europy Wschodniej.
Gdyby dzisiejsze spotkanie w Kozienicach dla kogoś okazało się niewystarczające, mamy dobrą wiadomość. Antoniego Syrka-Dąbrowskiego można regularnie słuchać i oglądać na deskach Klubu Komediowego w Warszawie, gdzie występuje z teatrem „Hofesinka”.
Organizatorem wydarzenia był Stand-up Polska.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content