27,3 C
Kozienice
wtorek, 21 maja, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Już wkrótce w Kozienickim Domu Kultury zobaczymy nową komedię twórcy teatralnych hitów

Popularne

Warto przeczytać

„Lola, lalka miłości” to tytuł spektaklu komediowego w reżyserii Marka Rębacza, który zostanie wystawiony w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Wydarzenie zaplanowano na czwartek, 7 listopada, na godz. 17.30, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów rusza 13 maja.

– „Lola, lalka miłości” to sztuka autora takich teatralnych hitów, jak: „Atrakcyjny pozna panią”, „Dwie morgi utrapienia, czyli zróbmy sobie wnuka”, „Ciemno” czy „Jaskiniowcy”. Marek Rębacz jest autorem wielu przebojowych spektakli, które wystawiano setki razy. Teraz z jego twórczością będziemy mogli obcować również w Kozienicach – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Widzowie poznają historię pewnego zwyczajnego, kochającego się małżeństwa, do którego pewnego dnia przychodzi tajemnicza przesyłka kurierska. Ku ich zdziwieniu, okazuje się, że wewnątrz solidnej drewnianej skrzynki znajduje się lalka miłości. Domowy spokój i małżeńska harmonia zostają natychmiast zburzone. No bo kto i po co zamówił realistyczną lalkę, która wygląda jak człowiek? W wyjaśnieniu sytuacji nie pomaga wezwana na pomoc znajoma, która pracowała kiedyś w agencji towarzyskiej. Kobieta doskonale zna najstarszy zawód świata i twierdzi, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko słabo płatne. Z pomocą nie przychodzi też ojciec męża, który z niejednego pieca chleb jadał i niejedno w życiu widział…

– Nowa produkcja Marka Rębacza niesie zaskakujący i zupełnie nowy w teatrze element. Jest eksperymentalnym połączeniem dwóch scenicznych form – spektaklu i stand-upu. „Lola” jest też satyrycznym rozważaniem o skrywanych marzeniach, seksualnych pragnieniach, dewiacjach, ludzkiej moralności i jej granicach – dodaje Elwira Kozłowska.

W spektaklu występują: Robert Gonera, Joanna Majstrak, Anna Powierza, Jakub Kucner, Mariusz Jakus oraz Sławomir Doliniec.

Bilety za chwilę w sprzedaży

Spektakl zostanie wystawiony w czwartek, 7 listopada, o godz. 17.30, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 13 maja. Te będą dostępne, w cenie 120 zł, w kasach KDK oraz w serwisach biletyna.pl i kupbilecik.pl.

Szczegółowe informacje oraz zamówienia grupowe dostępne są u organizatora pod nr tel. 606 949 494. Organizatorem wydarzenia, w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”, jest Marek Rębacz Scena Komediowa.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content