27,3 C
Kozienice
wtorek, 21 maja, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

W Kozienicach powstanie McDonald’s. Znamy rozstrzygnięcie przetargu

Popularne

Warto przeczytać

W Kozienicach powstanie restauracja znanej sieci McDonald’s. To pokłosie rozstrzygnięcia przetargu sprzedaży działki przy ulicy Warszawskiej. Był jeden oferent. 

W dniu 14 lipca br. odbył się przetarg na nieruchomość położoną w Kozienicach przy ul. Warszawskiej o łącznej powierzchni 4240 m2, składającej się z działek nr 2501/17, nr 2502/1, nr 2502/2, nr 2503/1, nr 2503/2, 2504/4, nr 2504/6. Ofertę obejmującą cenę wywoławczą i jedno postąpienie złożył oferent:McDonald’s Polska sp. z o.o. Kolejnym krokiem będzie podjęcie czynności prawnych przewidzianych w zakresie sfinalizowania umowy sprzedaży.

– Cieszę się, że oczekiwania wielu mieszkańców w zakresie funkcjonowania restauracji McDonald’s w Kozienicach mogą się w najbliższej przyszłości ziścić. Jako burmistrz jestem zadowolony, że znana, globalna, marka znajdzie swoją siedzibę na terenie naszej gminy – informuje Piotr Kozłowski Burmistrz Gminy Kozienice.

Czytaj więcej

3 KOMENTARZE

  1. W czasach kiedy promuje się zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia sprzedają perełkę – działkę w centrum miasta – pod coś takiego i On jest z tego dumny??? Cieszy się??? Ludzie, mam prośbę na przyszłość, pomyślcie dłużej przy urnie wyborczej.

    91
    25
  2. A ja bym miała jeszcze jedną propozycję, jak już te władze są takie genialne to niech jeszcze rozdają dzieciakom w Kozienicach codziennie dużą butlę coli dla każdego w szkole no i najlepiej jeszcze garść lizaków. Dzieci będą szczęśliwe, nie wiem czy zdrowe ale szczęśliwe. Ręce opadają. Poprzedni Burmistrz gromadził nieruchomości dla Gminy a teraz jest jak jest.

    70
    22

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content