27,3 C
Kozienice
wtorek, 21 maja, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdem, pijany wsiadł za kółko audi

Popularne

Warto przeczytać

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli kierującego audi, który był pod wpływem alkoholu. 48-letni mężczyzna miał orzeczony sądowy zakaz kierowania pojazdami. Za przestępstwo niestosowania się do sądowego zakazu grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

– Do zdarzenia doszło w poniedziałek (23.04), około godziny 15:30, na terenie gminy Kozienice. Patrol Ruchu Drogowego zauważył podejrzanie zachowującego się kierowcę audi, który jechał samochodem ze stłuczonym reflektorem w pojeździe, w którym widoczna była tylko żarówka. – informuje Ilona Tarczyńska/KPP w Kozienicach

Policjanci natychmiast zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Okazało się, że 48-letni mieszkaniec pow. kozienickiego, był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało niemal promila alkoholu w jego organizmie. Na domiar złego prowadził samochód pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdami. Zatrzymanemu kierującemu grozi karta do 5 lat pozbawienia wolności. Trwają czynności, a postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kozienicach.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content