27,3 C
Kozienice
wtorek, 21 maja, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Pomysł na ciekawe „Mikołajki” dla najmłodszych. Kozienicki Dom Kultury zaprasza na koncert

Popularne

Warto przeczytać

Nie spektakl, a koncert, a konkretnie „Świąteczna Panda” czeka na chętne dzieci i ich opiekunów w ramach grudniowego spotkania z cyklu „Poranki teatralne dla dzieci” w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Świąteczne widowisko zaplanowano na niedzielę, 8 grudnia, na godz. 12.00. Sprzedaż biletów rusza 14 maja.

– Teatralne spotkania w okresie „Mikołajek” to wieloletnia tradycja w Kozienickim Domu Kultury. Każdego roku w tym czasie organizujemy przedstawienia, które wprowadzają najmłodszych widzów w świąteczny klimat. W ubiegłym roku zmieniliśmy nieco formułę i zaprosiliśmy maluchy na wyjątkowy koncert Lady Famy. Artystka powróci do nas również w tym roku z nowym, świątecznym programem – wyjaśnia Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

„Świąteczna Panda” to ubarwione oszałamiającymi efektami widowisko estradowe o mikołajkowo–świątecznej tematyce. Widzowie zostaną przeniesieni do rozśpiewanej i roztańczonej Laponii – magicznej zimowej Krainy Świętego Mikołaja, w której doszło do porwania najważniejszej osoby w kraju – samego Świętego Mikołaja! Aby uratować Świętego ze szpon złej wiedźmy potrzebny będzie specjalny taniec wykonany przez… Ogromną Świąteczną Pandę! Celem jest oczywiście uratowanie Bożego Narodzenia.

– Na maluchy czeka show, podczas którego bohaterom towarzyszyć będą tysiące tęczowych baniek mydlanych, sztuczny śnieg, gęsta mgła, grad cukierków i kolorowych serpentyn, a także wyjątkowo efektowna dmuchana dekoracja. Interaktywna forma widowiska sprawi, że dzieci będą miały okazję do śpiewów i tańców wspólnie z bohaterami – dodaje Elwira Kozłowska.

Warto dodać, że koncert porusza tematy ekologiczne, zdrowotne i te związane z bezpieczeństwem na drodze.

Kup wcześniej bilet

Koncert odbędzie się w niedzielę, 8 grudnia, o godz.12.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów rusza 14 maja. Te będą dostępne w cenach: 15 zł – normalny, 10 zł – ulgowy, w kasach KDK i na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Na koncert zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka. Wydarzenie adresowane jest do dzieci od 4. roku życia.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content