27,3 C
Kozienice
wtorek, 21 maja, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Teatralna podróż do Afryki w wydaniu dla najmłodszych

Popularne

Warto przeczytać

 „Podróże Prof. Kalafiora – Afryka” to tytuł kolejnego spektaklu z cyklu „Poranki teatralne dla dzieci”, jaki zobaczymy w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Przedstawienie zaplanowano na niedzielę, 16 czerwca, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Początek tradycyjnie o godz. 12.00.

Tym razem dla najmłodszych wystąpią aktorzy z Grupy Teatralnej „Echo” z Warszawy.

– Profesor Kalafior powraca do Kozienickiego Domu Kultury, by ponownie spotkać się z najmłodszymi miłośnikami teatru. Przypomnę, że w lutym tego roku maluchy wraz z nim udały się na Biegun Północny, a w czerwcu czeka ich daleka wyprawa do Afryki – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

„Podróże Prof. Kalafiora” to cykl przygód, w którym najmłodsi mogą lepiej zapoznać się z egzotyką dalekich kontynentów. Wyprawa do Afryki będzie okazją do spotkania się z tamtejszymi gatunkami zwierząt, np. z małpką, krokodylem czy żyrafą.

– Artyści jak zawsze zadbają o to, by przedstawienie nie tylko było zabawne, ale niosło za sobą również odpowiednią porcję treści edukacyjnych. W Kozienickim Domu Kultury łączymy przyjemne z pożytecznym. Serdecznie zapraszam wszystkie maluchy i ich opiekunów – dodaje Elwira Kozłowska.

Rusza sprzedaż biletów

Spektakl zostanie wystawiony w niedzielę, 16 czerwca, o godz. 12.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 10 maja. Te będą dostępne, w cenach: 15 zł – normalny, 10 zł – ulgowy, w kasach KDK i na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup Bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Spektakl adresowany jest do dzieci od 4. roku życia. Na wydarzenie zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content