4,4 C
Kozienice
niedziela, 21 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

W sobotę znowu gramy u siebie. Przyjeżdża sąsiad z tabeli

Popularne

Warto przeczytać

Już w najbliższą sobotę, 25 listopada, siatkarze Enei KKS-u Kozienice podejmą na własnym parkiecie zespół MOS Wola Tramwaje Warszawskie. Początek spotkania w hali przy ul. Głowaczowskiej o godz. 18.00.

MOS to nasz sąsiad w tabeli, zarówno w trakcie aktualnych rozgrywek, jak i podczas dwóch ostatnich sezonów. Nasze ekipy w ramach poszczególnych rozgrywek zbierają podobną liczbę punktów. W sezonie 21/22 MOS był piąty, KKS – szósty, a rok później „wymieniliśmy się” końcowymi lokatami. Aktualnie KKS plasuje się na czwartym miejscu, a MOS na piątym i dzieli nas zaledwie jeden punkt. Obie ekipy wygrały po 5 z 8 spotkań.

Zespół z Warszawy przeszedł w te wakacje solidną przebudowę, a jego skład mocno uległ zmianie. Co ciekawe, w barwach MOS-u występuje aktualnie nasz były atakujący – Piotr Skałbania. Dla Piotrka sobotni mecz będzie zatem powrotem do hali przy ul. Głowaczowskiej.

W tym starciu trudno upatrywać faworyta, chociaż bilans bezpośrednich meczów jest korzystny dla gości. Wygrali trzy z dotychczasowych czterech pojedynków, z czego jeden po tie-breaku. W sobotę kibice powinni spodziewać się emocjonującego i wyrównanego spotkania. Widzimy się w hali i liczymy na Wasz głośny doping.

 

źródło: KKS Kozienice

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content