21,5 C
Kozienice
sobota, 13 lipca, 2024

Burmistrz oraz radni nowej kadencji Gminy Głowaczów złożyli ślubowanie

Popularne

Warto przeczytać

7 maja, podczas uroczystej sesji inauguracyjnej w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Głowaczów ślubowanie złożył Hubert Czubaj – burmistrz oraz radni nowej kadencji 2024-2029. Wybrano też przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady miasta.

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 14:00. Najpierw radni otrzymali z rąk komisarza wyborczego dokumenty potwierdzające ich wybór, po czym złożyli ślubowanie. Dokonano również wyboru przewodniczącego i jego zastępcy. Funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej w Głowaczowie pełnił będzie Piotr Marek, natomiast wiceprzewodniczącą została Stanisława Okrój.

Ślubowanie złożył też burmistrz Miasta i Gminy Głowaczów, Hubert Czubaj, który w swym przemówieniu pogratulował radnym sukcesu w wyborach, szczególnie tym którzy funkcję tą pełnić będą pierwszy raz. Podziękował dyrektorom placówek oświatowych, kierownikom jednostek organizacyjnych i pracownikom urzędu za minione pięć lat bardzo dobrej współpracy. Podkreślił, iż ma nadzieje, że kolejne pięć lat kadencji również upłynie na znajdowaniu wspólnego kompromisu i podejmowaniu decyzji, które przyczynią się do dalszego rozwoju Gminy Głowaczów. W szczególny sposób podziękował rodzinie, na której wsparcie zawsze może liczyć.  

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content