-5 C
Kozienice
czwartek, 30 listopada, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Zaatakował żonę młotkiem. Trafił do aresztu

Popularne

Warto przeczytać

Na wniosek kozienickich policjantów i prokuratora, sąd tymczasowo aresztował 82-letniego mieszkańca powiatu kozienickiego podejrzanego o usiłowanie zabójstwa żony. Mężczyzna z niewiadomych przyczyn zaatakował swoją żonę młotkiem. Zatrzymanemu grozi teraz nawet dożywotnie więzienie.

– Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę na terenie powiatu kozienickiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 82-latek z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zaatakował swoją 80-letnią żonę młotkiem. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Kozienicach. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, a następnie trafił do policyjnego aresztu. – informuje podkom. Ilona Tarczyńska
Po zebraniu przez śledczych materiału dowodowego prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut usiłowania zabójstwa. Wczoraj sąd podjął decyzję o zastosowaniu środka zapobiegawczego wobec 82-latka w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.
Śledczy ustalają motywy działania mężczyzny oraz szczegółowy przebieg zdarzenia. Za usiłowanie zabójstwa mężczyźnie grozi nawet dożywotni pobyt w więzieniu.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content