-2,5 C
Kozienice
czwartek, 30 listopada, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Niemal 3 promile alkohol miał kierowca, który spowodował wypadek w Maciejowicach

Popularne

Warto przeczytać

36-latek, który uczestniczył w wypadku w Maciejowicach, został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna był pijany. Pierwszej pomocy udzielili mu policjanci, którzy byli na miejscu zdarzenia.

– Jak się okazało, kierujący nissanem, jadąc od miejscowości Brzóza w kierunku Kozienic, na łuku drogi zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w drzewo, po czym samochód odbił się i wrócił na jezdnię. Zdarzenie miało miejsce około godz. 14:50. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy jako pierwsi przyjechali na miejsce zastali mężczyznę nieprzytomnego. W czasie udzielanie pierwszej pomocy kierowca odzyskał przytomność i został przekazany załodze pogotowia ratunkowego. Dalsze czynności policjantów pozwoliły na ustalenie stanu trzeźwości kierującego. Badanie wykazało, iż kierujący nissanem miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna z obrażeniami ciała pozostał w szpitalu. – informuje podkom. Ilona Tarczyńska

Droga na tym odcinku była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci kierowali ruchem, wyznaczając objazdy i z drogi krajowej 48 przez miejscowość Łuczynów do drogi krajowej 79 i w miejscowości Głowaczów na DK 79.
Policjanci w dalszym ciągu prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content