25,2 C
Kozienice
niedziela, 16 czerwca, 2024

To będzie zabawa „Bez znieczulenia”. Kabaret Paranienormalni wystąpi w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

Warto przeczytać

Kabaret „Paranienormalni” zawita w przyszłym roku do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka ze swoim najnowszym programem „Bez znieczulenia”. Występ popularnej grupy zaplanowano na czwartek, 27 kwietnia 2023, na godz. 19.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.

– Kabaret „Paranienormalni” to jedna z najpopularniejszych polskich formacji. Panowie: Robert Motyka, Michał Paszczyk i Rafał Kadłucki mają na swoim koncie dziesiątki nagród, a każdego roku dają setki występów. Teraz zawitają również do Kozienic – mówi Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

„Bez znieczulenia” to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który powstał przy okazji obchodów 15-lecia grupy. W  spektaklu nie ma jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

– To prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Widzowie zobaczą nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkają się z tematami, które są bliskie każdemu. Artyści podpowiedzą nam jak nie zwariować w dzisiejszym świecie, jak znaleźć miłość w Internecie oraz jak zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina – dodaje Elwira Kozłowska.

Więcej informacji na www.dkkozienice.pl

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content