27,3 C
Kozienice
wtorek, 21 maja, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Przebudowa drogi powiatowej w Nagórniku zakończona!

Popularne

Warto przeczytać

– Dziękuję, że pamiętacie o takich małych miejscowościach jak nasz Nagórnik – mówiła sołtys wsi Anna Majdak podczas oddania do użytku wyremontowanego odcinka drogi powiatowej 1735W w Gminie Sieciechów, które odbyło się 21 września. Remont obejmował odcinek o dł. 990 m. Wartość inwestycji to 1.743.894,00 zł, w tym wartość dofinansowania z Rządowego Programu Polski Ład to 1.656.699,30 zł, natomiast wkład własny Powiatu wyniósł 87.194,70 zł.

W otwarciu inwestycji wzięli udział poseł na Sejm RP Anna Kwiecień, senator RP Stanisław Karczewski, starosta Kozienicki Krzysztof Wolski, radny Rady Powiatu Grzegorz Sotowski, wójt Gminy Sieciechów Arkadiusz Guba, przewodniczący Rady Gminy Stanisław Potyra, sołtys Nagórnika Anna Majdak wraz z mieszkańcami, prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Drogowych w Zwoleniu Tomasz Stolarek – wykonawca inwestycji  oraz Dyrektor Zarządu dróg Powiatowych w Kozienicach Marcin Łopuszański.

Parlamentarzyści podkreślali wzorową współpracą pomiędzy Rządem a Samorządem Powiatu Kozienickiego i Gminy Sieciechów. Pogratulowali również zaangażowania i determinacji Staroście Krzysztofowi Wolskiemu, który z niegasnącym zapałem dba o dobro mieszkańców powiatu kozienickiego, poprzez zdobywanie kolejnych dofinansowań rządowych.

Starosta z kolei podziękował Parlamentarzystom PiS ziemi radomskiej za wsparcie i przychylność, na które zawsze może liczyć Zarząd Powiatu Kozienickiego.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content