20,8 C
Kozienice
czwartek, 25 lipca, 2024

To będzie komediowy „Baby Shower”. W Kozienickim Domu Kultury zobaczymy ciekawy spektakl

Popularne

Warto przeczytać

„Baby Shower” to tytuł kolejnego spektaklu komediowego, jaki zobaczymy w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Wydarzenie zaplanowano na czwartek, 22 lutego 2024 roku, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Bilety w sprzedaży od 5 września.

– „Baby Shower” to komedia w reżyserii Anny Sandowicz, która również występuje w tym spektaklu. Na scenie towarzyszą jej Agnieszka Mrozińska, Joanna Moro, Kamila Kamińska oraz zamiennie Monika Dryl i Anna Głogowska – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Widzowie poznają historię Patrycji, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jej przyjaciółki szykują wyjątkową imprezę z tej okazji, a wszystko dopracowane jest w najdrobniejszych szczegółach. Tymczasem okazuje się, że przyszła mama nie do końca przygotowana jest do nowej życiowej roli.

– Na naszych widzów czeka 90 minut dobrej zabawy w towarzystwie świetnych aktorek i nastrojowych piosenek, bo spektakl ma rozbudowaną stronę wokalną. Serdecznie zapraszam i polecam – dodaje Elwira Kozłowska.

Bilety w sprzedaży

Spektakl odbędzie się w czwartek, 22 lutego, o godz. 19.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Bilety w sprzedaży od 5 września. Te będą dostępne w cenie 80 zł w kasach KDK, na biletyna.pl oraz na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup Bilet”.

Szczegółowe informacje oraz zamówienia grupowe są dostępne u organizatora pod numerem telefonu 796 262 238. Organizatorem wydarzenia są Kulturalne Eventy Katarzyna Piątosa-Kuśmierczyk.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content