27,3 C
Kozienice
wtorek, 21 maja, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Krzysztof Zanussi odwiedzi Kozienicki Dom Kultury. Będzie gościem Klubu Filmowego „Znicz”

Popularne

Warto przeczytać

Wybitny reżyser, scenarzysta i producent filmowy będzie gościem IX Spotkania Klubu Filmowego „Znicz” Kina Kozienickiego Domu Kultury. Widzowie zobaczą jego najnowszy film pt. „Liczba doskonała”. Spotkanie zaplanowano na środę, 13 września, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego. Początek o godz. 17.30.

– Jest mi niezmiernie miło zaprosić naszych widzów na spotkanie z Krzysztofem Zanussim. Tak wybitnego filmowca w Klubie Filmowym „Znicz” nie mieliśmy jeszcze okazji gościć. Z pewnością kozieniccy miłośnicy kina będą mieli do niego wiele pytań – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

W trakcie spotkania widzowie zobaczą najnowszy film reżysera, zatytułowany „Liczba doskonała”. To polsko-włosko-izraelska produkcja w doborowej obsadzie. Na ekranie występują m.in. Andrzej Seweryn oraz Jan Nowicki – dla zmarłego w ubiegłym roku aktora była to jedna z ostatnich ról w jego przebogatej karierze.

– W „Liczbie doskonałej” Krzysztof Zanussi powraca do najważniejszych tematów swojej twórczości i prezentuje je w nieoczekiwanej formie intelektualnego thrillera. Reżyser, a zarazem autor scenariusza, we wnikliwy sposób balansuje wokół tematów: intelektu, wiary i miłości, dodając do tego kwestię różnicy pokoleniowej – dodaje Elwira Kozłowska.

Rozmowę z reżyserem poprowadzi filmoznawca Jarosław Skulski.

Rusza sprzedaż biletów

Sprzedaż biletów na spotkanie rusza 5 września. Seanse Klubu Filmowego „Znicz” są otwarte dla wszystkich widzów, ale członkowie klubu mogą liczyć na preferencyjne ceny biletów. Normalny bilet na seans KF „Znicz” kosztuje 15 zł, członkowski – 13 zł. Dodatkowo członkowie mogą kupować karnety na trzy seanse w cenie 36 zł. Rezerwacje biletów na stronie www.kinokozienice.pl i pod nr tel. 48 611 07 50 wew. 133.

Zapisy do klubu prowadzone są w kasach KDK w Centrum Kulturalno-Artystycznym. Warunkiem rejestracji jest wypełnienie deklaracji oraz zakup karty członkowskiej w cenie 5 zł. Każda z nich opatrzona jest indywidualnym numerem.

Działalność Klubu Filmowego „Znicz” w 2023 r. jest współfinansowana przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content