10,3 C
Kozienice
piątek, 1 marca, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Miejsko-Gminny Żłobek Maluch Plus „Słoneczny Zakątek” obchodził swoje 5-lecie istnienia

Popularne

Warto przeczytać

Piątek 26 stycznia to dzień szczególnie ważny dla Miejsko-Gminnego Żłobka Maluch Plus „Słoneczny Zakątek” w Głowaczowie, który obchodził 5-lecie swojej działalności.

W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu Krzysztof Murawski, starosta Powiatu Kozienickiego Krzysztof Wolski, burmistrz Miasta i Gminy Głowaczów Hubert Czubaj, przewodniczący Rady Miejskiej w Głowaczowie Piotr Marek wraz z radnymi, sekretarz Miasta i Gminy Głowaczów Barbara Dudek, skarbnik Miasta i Gminy Głowaczów Beata Wielochowska, dyrektorzy i wicedyrektorzy placówek oświatowych z terenu Gminy Głowaczów: Monika Kłos, Nina Brodowska-Wojdak, Marzena Rusinek, Małgorzata Maj, Grażyna Krupa, Magdalena Strzałkowska-Ceglarz, prezes LGD „Puszcza Kozienicka” Irena Bielawska, kierownik Biblioteki Publicznej Gminy Głowaczów Małgorzata Skierniewska, kierownik Klubu SENIOR+ Sylwester Gałek oraz pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Głowaczowie w osobach: Elżbieta Ćwiek, Justyna Bojarska-Siębor, Grażyna Rybarczyk, Robert Grzybowski.

Pierwszy etap uroczystości to wkopanie kapsuły czasu przed budynkiem Żłobka, w której znalazły się wspomnienia, fotografie i symbole wyjątkowych chwil spędzonych przez najmłodszych pod opieką Żłobka.

Druga część jubileuszu to zaprezentowanie działalności placówki na przestrzeni pięciu lat. Ta piękna uroczystość stanowiła wspaniałą okazję do podsumowań i refleksji, nie obyło się bez wzruszających wspomnień. W historię placówki wpisała się praca wielu osób – opiekunów, pracowników administracji i obsługi, rodziców, absolwentów i przyjaciół. Każdy pozostawił tu cząstkę swojego życia, ślad po radościach, smutkach, nadziejach i marzeniach. Nie zabrakło słów uznania i wdzięczności dla personelu, który z oddaniem i poświęceniem codziennie wkłada trud w opiekę nad najmłodszymi.

Miłym akcentem były prezenty dla maluszków od przybyłych gości, a słodką niespodzianką pyszny tort.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content