18,9 C
Kozienice
czwartek, 25 lipca, 2024

Kozieniccy seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku KDK będą bawić się na pikniku

Popularne

Warto przeczytać

Edukacyjne stoiska prozdrowotne, fotobudka, ognisko czy wspólna biesiada przy muzyce… To wszystko czeka na uczestników „Pikniku Kryształowego UTW”, który odbędzie się w sobotę, 23 września, na terenie Ośrodka Rekreacji i Turystyki KCRiS. Początek o godz. 11.00. Uwaga: wydarzenie adresowane jest wyłącznie do zapisanych słuchaczy 16. edycji Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury.

– W czerwcu bieżącego roku zakończyliśmy jubileuszową piętnastą edycję Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury. Zbliżający się „Piknik Kryształowego UTW” to ostatni akcent obchodów tego ważnego dla nas jubileuszu, chociaż odbędzie się on kilka dni po rozpoczęciu nowego roku akademickiego – zaznacza Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Co w programie?

Piknik odbędzie się 23 września, w godz. 11.00-14.00 na terenie Ośrodka Rekreacji i Turystyki Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu (ul. Boh. Studzianek 30).

Wydarzenie będzie miało charakter rekreacyjny, ale nie zabraknie także elementów artystycznych, edukacyjnych i profilaktyki zdrowotnej. W jego programie znalazły się m.in.: ekspozycja stoisk promujących inicjatywy prozdrowotne, stoiska Nadleśnictwa Kozienice i Stowarzyszenia Pszczelarzy Puszczy Kozienickiej z Pionek, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wspólne biesiadowanie przy muzyce czy fotobudka.

– Serdecznie zapraszam wszystkich aktualnych słuchaczy, którzy są uczestnikami 16. edycji Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury. Wspólnie z naszymi partnerami, w tym Eneą Wytwarzanie i Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu, zadbamy o ciekawy program pikniku i sympatyczną atmosferę – dodaje Elwira Kozłowska.

Organizatorami wydarzenia są: Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka. Partnerzy główni pikniku to: Enea Wytwarzanie oraz Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu. Pozostali partnerzy wydarzenia to: PCK Kozienice, Nadleśnictwo Kozienice oraz Stowarzyszenie Pszczelarzy Puszczy Kozienickiej w Pionkach.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content