4,4 C
Kozienice
niedziela, 21 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

W Kozienickim Domu Kultury zobaczymy świetną komedię w doborowej obsadzie

Popularne

Warto przeczytać

„Prezent urodzinowy” to tytuł spektaklu komediowego, który 16 marca zobaczymy w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Dla kozienickiej widowni wystąpią aktorzy Teatru Capitol. Szykuje się świetna zabawa w doborowej obsadzie.

– „Prezent urodzinowy” to znakomita farsa z zaskakującymi zwrotami akcji, w reżyserii Jerzego Bończaka. Autorem tekstu tej sztuki jest Robin Hawdon, jeden z najpopularniejszych autorów angielskich komedii – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Akcja sztuki toczy się w londyńskim hotelu, w dwóch apartamentach, pomiędzy którymi znajdują się drzwi, umożliwiające swobodne przechodzenie z jednego pomieszczenia do drugiego. Właśnie pozostające cały czas otwarte drzwi, dzielące scenę i akcję na pół, stają się – paradoksalnie – kluczem do matrymonialnego zamieszania, które rozbawi każdego.

– Spektakl jest wystawiany w bardzo nowoczesnej i bogatej scenografii, ważny jest tu każdy detal, trzeba pozostać czujnym do samego końca. Na naszych widzów czekać będzie wieczór pełen niespodzianek i doborowa obsada, którą tworzą doskonale znani widzom aktorzy – dodaje Elwira Kozłowska.

W spektaklu (naprzemiennie) grają: Katarzyna Skrzynecka / Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Ptasińska / Dominika Kryszczyńska, Rafał Cieszyński / Lesław Żurek, Tomasz Dedek / Radosław Pazura oraz Waldemar Obłoza / Tomasz Schimscheiner.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content