Brak produktów w koszyku.

UKS Jedynka zagrała na urodzinach „Bety” Pionki

Popularne

Warto przeczytać

W piątek i sobotę podopieczni Jerzego Sampolińskiego z UKS Jedynka wzięli udział w turnieju, który zorganizował UKS BETA Pionki z okazji 20–lecia klubu i rozgrywany był w kat. czwórek. Nasz zespół  grał w finale turnieju wygrywając z KKS  Kozienice 11 21 – 7. MVP turnieju została wybrana zawodniczka UKS Amelia Misztal.

Turniej rozegrany został w Miejskiej Hali Sportowej w Pionkach i zorganizowany został z okazji istnienia 20-lecia pionkowskiej „Bety”. Grano w grupach jednego seta do 21 pkt, a następnie o miejsca. UKS „Jedynkę” reprezentował jeden zespół w składzie: Gabriela Woźny, Amelia Misztal, Blanka Madajczyk,  Lena Kulhawiec.

Kozienicki zespół w grupie wygrał  wszystkie spotkania z UKS Beta Pionki 1 21 – 12, UKS Beta Pionki 2 21 – 12, Jokerem  Kozienice 121 – 9, Jedlnia Letnisko 1 21 – 6 i UKS 33 Radom 1  21 – 12 zajmując 1 miejsce w grupie. Nasz zespół  grał w finale turnieju wygrywając z KKS  Kozienice 11 21 – 7. MVP turnieju została wybrana zawodniczka UKS Amelia Misztal.

W sobotę UKS BETA Pionki z okazji 20 – lecia klubu zorganizował turniej młodziczek. W turnieju udział wzięły  4 zespoły UKS Beta Pionki, KKS Kozienice, UKS Beta Pionki OLD i UKS Jedynka. Grano 2 sety  do 25 pkt. UKS „Jedynkę” reprezentowały : Gabriela Woźny, Amelia Misztal,  Blanka Madajczyk, Lena Kulhawiec, Weronika Majdak, Julia Wolszczak Dominika Jałoszyńska, Olha Fedorichuk.

Nasz zespół  wygrał  spotkania z UKS Beta Pionki 1 2 – 0 (25 – 12, 25 – 20), KKS  Kozienice  2 – 0 ( 25 – 14,        25 – 16) i przegrał z  UKS Beta Pionki OLD 0 – 2(23 – 25, 25 – 27) zajmując drugie miejsce w turnieju. Wybierano najlepsze zawodniczki w zespołach. W naszym zespole została nią Olha Fedorichuk.