17,8 C
Kozienice
niedziela, 3 lipca, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

To już w ten czwartek do Kozienic zawita balonowe widowisko. Takiego Dnia Dziecka jeszcze nie było!

Popularne

Takiego Dnia Dziecka w Kozienicach jeszcze nie było! Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza w czwartek, 2 czerwca, na balonowe widowisko teatralne „Funny Balls Show”, które odbędzie się w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.

Każdy rodzic doskonale wie, że dmuchany balonik to niezawodny sposób, aby wywołać uśmiech na twarzy każdego dziecka, a w Kozienickim Domu Kultury balonów będą tysiące!

 Funny Balls Show to bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczymy ponad trzy tysiące balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach. To widowisko, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością, dlatego nie można tego przegapić – mówi dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Z okazji Dnia Dziecka KDK przeistoczy się w magiczną krainę – Balonolandię, w której będą działy się rzeczy niezwykłe. Będą balonowe kostiumy, balonowa scenografia i balonowe dekoracje, m.in. zamek i wodospad.

– W tym niezwykłym otoczeniu poznamy przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Nie zabraknie także zabawnych mimów, szalonych klaunów oraz cyrkowych trików i sztuczek – zapewnia dyrektor Elwira Kozłowska.

Bilety w cenie 30 zł będą dostępne od soboty, 30 kwietnia, w kasach Kozienickiego Domu Kultury (ul. Warszawska 29) oraz w zakładce KUP BILET na stronie www.dkkozienice.pl. Dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca” dodatkowe rabaty. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie KDK: www.dkkozienice.pl.

Organizatorami wydarzenia są Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.


Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane