-0,6 C
Kozienice
piątek, 3 lutego, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

95 lat OSP w Wysokim Kole

Popularne

16 grudnia Wicestarosta Powiatu Kozienickiego Małgorzata Bebelska wzięła udział w obchodach Jubileuszu 95-lecia Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokim Kole oraz włączenia Jednostki do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Uroczystości rozpoczęła Msza Św. w Sanktuarium NMP w Wysokim Kole. Następnie uczestnicy udali się do Strażnicy OSP, gdzie odbyła się dalsza część obchodów.

Jubileusz stał się okazją do przekazania wielu gratulacji i życzeń. Nie zabrakło również  prezentów w postaci sprzętu strażackiego. Wicestarosta Małgorzata Bebelska, na ręce Naczelnika OSP w Wysokim Kole Filipa Kopania wręczyła pamiątkową tabliczkę z podziękowaniem dla Strażaków Ochotników z Jednostki, za oddaną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gminy Gniewoszów i Powiatu Kozienickiego. W związku ze zbliżającymi Świętami Bożego Narodzenia, złożyła również serdeczne życzenia świąteczne.

Wśród uczestników obchodów obecni byli również: zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Tomasz Cybul, komendant Powiatowy PSP w Kozienicach bryg. Kamil Bieńkowski, zastępca Komendanta bryg. Paweł Kowalski, Prezes Zarządu Powiatowego Związku OSP RP w Kozienicach, wójt gminy Głowaczów Hubert Czubaj, byli Komendanci Powiatowi PSP w Kozienicach Zbigniew Szczygieł i Krzysztof Zyzek, radny Rady Powiatu Kozienickiego Grzegorz Sotowski, wójt gminy Gniewoszów Marcin Gac, przewodniczący Rady Gminy Gniewoszów Maciej Baran z radnymi Rady Gminy, wójt gminy Garbatka-Letnisko Teresa Fryszkiewicz oraz proboszcz i wikariusz parafii w Wysokim Kole księża: Artur Piasek i Hubert Mróz.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content