4,2 C
Kozienice
niedziela, 21 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[ZDJĘCIA] Wielkie emocje podczas finału fazy play-off Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Reprezentacja Enei Wytwarzanie z pierwszym miejscem na podium

Popularne

Warto przeczytać

W piątek, 8 marca 2024 roku, hala sportowa Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu stała się miejscem intensywnych zmagań piłkarskich. To właśnie tutaj odbyła się faza play-off Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, w której udział wzięła także piłkarska reprezentacja Enei Wytwarzanie.

Mecze rozpoczęły się o godzinie 17:00, kiedy to na parkiecie zeszli zawodnicy gotowi do walki o zwycięstwo. Pierwszy mecz to starcie lidera tabeli z czwartym zespołem (Lotnicza Akademia Wojskowa- Reprezentacja Enei Wytwarzanie), natomiast drugi mecz stanowił pojedynek między drugą a trzecią drużyną (Konkret Team – Oldboys Kozienice). Już te pojedynki dostarczyły kibicom niezwykłych emocji i widowiskowej piłki.

Po zakończeniu tych spotkań przyszedł czas na starcie o trzecie miejsce, które również nie zawiodło oczekiwań. Zawodnicy walczyli każdą minutę, stawiając czoła swoim przeciwnikom z determinacją i zacięciem.

Jednak najbardziej wyczekiwanym momentem wieczoru był wielki finał fazy play-off sezonu rozgrywkowego 2023/2024. Atmosfera w hali sięgnęła zenitu, a kibice dopieszczeni widowiskową grą obu drużyn doprowadzili do wręcz elektryzującej atmosfery. Obie drużyny dawały z siebie wszystko, nie szczędząc sił w dążeniu do zdobycia tytułu mistrza.

Po emocjonujących bojach na parkiecie zwycięzcą finału została drużyna Reprezentacji Enei Wytwarzanie, która nie tylko wykazała się umiejętnościami piłkarskimi, ale także determinacją i wolą walki. Było to zwycięstwo, które zdobywa się ciężką pracą i zaangażowaniem, a także wsparciem i duchem zespołu.

– Jesteśmy na już skończonym 29 turnieju piłki nożnej, gdzie nasi pracownicy wygrali ten turniej. Po zaciętej walce Enea Wytwarzanie wygrała turniej. Dzisiaj było tyle emocji, że aż serce mocniej bije. Korzystając z okazji chciałbym złożyć również najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom z okazji dzisiejszego dnia. Oby każdy dzień był dla was tak samo wyjątkowy jak dziś. – mówił chwilę po zakończeniu turnieju Sławomir Zielony wiceprezes Enei ds. pracowniczych

Nagrody dla zwycięzców oraz pamiątkowe puchary wręczyli:burmistrz Kozienic Piotr Kozłowski, dyrektor KCRiS Marcin Zmitrowicz oraz wiceprezes ds. pracowniczych Enea Wytwarzanie Sławomir Zielony

Tabela

1.Reprezentacja Enei Wytwarzanie
2.Oldboys Kozienice
3.Lotnicza Akademia Wojskowa
4.Konkret Team
5.Inotm Platinum
6.Państowa Straż Pożarna
7.Nefryt
8.Uśmiech nad Pilicą
9.Kajakus
10.Fall out
11.Wolni strzelcy

Najlepszym strzelcem został Mateusz Pyrka (Państwowa Straż Pożarna), najlepszym bramkarzem – Krzysztof Baran z reprezentacji Enei Wytwarzanie.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content