4,4 C
Kozienice
niedziela, 21 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[WIDEO] Tomasz Trela oficjalnie kandydatem na burmistrza Kozienic. Kampania wystartowała

Popularne

Warto przeczytać

7 kwietnia 2024 roku, obywatele miast i gmin w całym kraju będą uczestniczyć w demokratycznym procesie wyborczym, oddając swoje głosy na kandydatów do samorządu. Dziś oficjalnie wystartowała kampania wyborcza kandydata na burmistrza Tomasza Treli.

Tuż po godzinie 13 w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach odbyła się konferencja prasowa z udziałem wicemarszałka Województwa Mazowieckiego – Rafała Rajkowskiego, radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego – Leszka Przybytniaka, sekretarza PL2050 w Radomiu – Cezarego Brymory oraz Ewy Malec prezesa PSL na powiat kozienicki.

Głównym tematem konferencji było ogłoszenie startu w wyborach samorządowych przewidzianych na 7 kwietnia oraz ogłoszenie kandydata na burmistrza Gminy Kozienice Tomasza Treli.

– Dzieje się bardzo ważna rzecz, wręcz bym powiedział historyczna jeśli chodzi o kwestię samorządności, samorządu, w tym przypadku ziemi kozienickiej oraz samych Kozienic. Towarzyszą temu pewnego rodzaju emocje, ja sam jestem też dumy, że mogę uczestniczyć w tej konferencji, bo zauważcie państwo, trzy podmioty  polityczne łączną siły na rzecz odpowiedzialności za rozwój ziemi kozienickiej i samych Kozienic[…]. Jestem przekonany, że przy dobrej współpracy i podejściu menadżerskim Tomasza Treli jako kandydata na burmistrza, będzie to z pewnością bardzo owocne i  bardzo realne do zrealizowania. – mówił podczas konferencji wicemarszałek Rafał Rajkowski

Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo z konferencji.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content