10,3 C
Kozienice
piątek, 1 marca, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Przyszedł czas na kolejny jubileusz, tym razem pięciolecia działalności Koła Gospodyń Wiejskich „Głowaczowianki” z Głowaczowa

Popularne

Warto przeczytać

 Tuż po uroczystym świętowaniu 5-lecia Miejsko-Gminnego Żłobka Maluch+ „Słoneczny Zakątek” przyszedł czas na kolejny jubileusz, tym razem pięciolecia działalności Koła Gospodyń Wiejskich „Głowaczowianki” z Głowaczowa.

Uroczyste spotkanie odbyło się w sobotę 27 stycznia 2024 r. i było okazją nie tylko do wspólnego świętowania, ale również do podsumowań osiągnięć na przestrzeni pięciu lat, wspomnień oraz wzajemnych życzeń.

Na zaproszenie Pań odpowiedział burmistrz Miasta i Gminy Głowaczów Hubert Czubaj, który gościł wraz z pracownikami – sekretarz Barbarą Dudek oraz kierownikiem Robertem Grzybowskim. Obecni byli również: starosta Powiatu Kozienickiego Krzysztof Wolski, nadleśniczy Nadleśnictwa Dobieszyn Paweł Sułkowski, kierownik Klubu Senior+ Sylwester Galek, kierownik MGOPS Justyna Malinowska, kierownik Gminnej Biblioteki w Głowaczowie Małgorzata Skierniewska.

Przewodnicząca KGW Danuta Kulesza opowiedziała o działalności Koła. Skierowała słowa podziękowań dla wszystkich, którzy wspierają ich działalność. Przygotowano również prezentację, dzięki której zaprezentowano prace i osiągnięcia KGW.

– Rola Koła „Głowaczowianki” na terenie naszej Gminy jest szczególna i widoczna. Dziękuję Wam drogie panie za waszą piękną promującą we wspaniały sposób naszą gminę działalność, za wszystkie inicjatywy podejmowane na rzecz lokalnej społeczności, których nie sposób wymienić. Dziękuję za wzmacnianie kapitału ludzkiego poprzez wymianę pomysłów, rozwijania swoich zainteresowań i pasji. Jesteście doskonałym przykładem kreatywności, przedsiębiorczości i wzorowej współpracy z samorządem i innymi organizacjami. W imieniu własnym i wszystkich pracowników Urzędu życzę dalszego rozwoju, wielu owocnych przedsięwzięć, kolejnych pięknych jubileuszy i wszelkiej pomyślności – powiedział Burmistrz Miasta i Gminy Głowaczów p. Hubert Czubaj.

Nie obyło się bez niespodzianek prezentów i pysznego tortu. Był to mile spędzony czas z mnóstwem radości i wzruszeń.

Dziękujemy Paniom z KGW „Głowaczowianki” za promocję naszej Gminy i składamy serdeczne życzenia dalszej owocnej działalności i wielu sukcesów.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content