26,3 C
Kozienice
środa, 24 lipca, 2024

Na tych warsztatach powstają wyjątkowe ozdoby świąteczne. Kozienicki Dom Kultury zaprasza na kolejną edycję „Bombki w CKA”

Popularne

Warto przeczytać

Takie spotkania wprowadzają nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Już 1 grudnia, Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka organizują kolejną, siódmą, edycję warsztatów plastycznych „Bombka w CKA”. Zaproszenie do udziału w tych zajęciach kierowane jest do szkół podstawowych z terenu Gminy Kozienice. Termin zgłoszeń mija 24 listopada.

– Warsztaty „Bombka w CKA” to już nasza tradycja. Od kilku lat, w okresie przedświątecznym, spotykamy się z uczniami w Centrum Kulturalno-Artystycznym i wspólnie pracujemy nad bombkami, które ozdabiają potem ich rodzinne uroczystości w trakcie Świąt Bożego Narodzenia – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

W zajęciach mogą wziąć udział uczniowie zgłoszeni przez szkoły podstawowe z terenu Gminy Kozienice. Każda placówka może wytypować troje uczniów i jednego opiekuna, a następnie zapisać ich na warsztaty. W tym celu należy wypełnić kartę zgłoszeniową (wraz z deklaracją i oświadczeniami), a następnie wysłać ją na adres agnieszka.bienkowska@dkkozienice.pl lub osobiście dostarczyć do punktu informacji Kozienickiego Domu Kultury. Wzór karty dostępny jest na stronie www.dkkozienice.pl, w zakładce poświęconej temu wydarzeniu.

Warsztaty odbędą się 1 grudnia, w godz. 13.00-14.30. Poprowadzi je plastyczka KDK Agnieszka Bieńkowska.

– Jak co roku, nasza plastyczka szykuje dla uczestników interesujący program warsztatów. Jestem przekonana, że będzie to ciekawie i twórczo spędzony czas, a my będziemy świadkami powstawania przepięknych prac. Jak zawsze, zadbamy też o wszelkie niezbędne materiały plastyczne. Gorąco zachęcam do udziału – dodaje Elwira Kozłowska.

Wszelkie szczegóły zawarte są w regulaminie, dostępnym na stronie internetowej Kozienickiego Domu Kultury www.dkkozienice.pl.

 

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content