20,8 C
Kozienice
czwartek, 25 lipca, 2024

Kozienicki Dom Kultury organizuje wyjątkowy koncert noworoczny. Rusza sprzedaż biletów

Popularne

Warto przeczytać

„Gala Muzyki Świata i Operetki” to tytuł koncertu noworocznego, który odbędzie się w czwartek, 11 stycznia 2024 r., w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Początek wydarzenia w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego o godz. 18.00.

– W Kozienickim Domu Kultury kontynuujemy tradycję koncertów noworocznych. Wzorem Filharmonii Wiedeńskiej, w styczniu spotykamy się na wydarzeniach, gdzie króluje muzyka klasyczna, ale również wielkie przeboje operetki czy muzyki filmowej. Od wielu lat staramy się zacząć Nowy Rok od wyjątkowego koncertu i z pewnością tak będzie również tym razem – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Dla kozienickich widzów tego wieczoru wystąpią: Monika Biederman-Pers (sopran), Alexander Martinez (tenor) oraz Piotr Karzełek (baryton), którym towarzyszyć będą soliści z Teatru Tańca Terpsychora. Całość poprowadzi aktorka i piosenkarka Ewa Romaniak.

– W programie koncertu znalazły się m.in. utwory z takich dzieł jak „Wiktoria i jej Huzar”, „Księżniczka Czardasza”, Hrabina Marica” czy „Bal w Savoyu”. Usłyszymy też wielkie przeboje ze światowego repertuaru jak „Canto Della Terra” czy „Besame Mucho” – zapowiada Elwira Kozłowska.

Kup bilet wcześniej

Koncert odbędzie się w czwartek, 11 stycznia 2024 r., o godz. 18.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.

Sprzedaż biletów rusza w czwartek, 9 listopada. Te będą dostępne w cenie 54 zł w kasach KDK w Centrum Kulturalno-Artystycznym oraz na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup Bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Organizatorami koncertu są: Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka. Szczegółowe informacje na www.dkkozienice.pl.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content