26,3 C
Kozienice
środa, 24 lipca, 2024

Kontynuacja teatralnego przeboju. Ten świetny spektakl zobaczymy w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

Warto przeczytać

Kultowe „Klimakterium” powraca. W czwartek, 21 marca 2024 r., w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zostanie wystawiony spektakl komediowy pt. „Klimakterium 2… czyli menopauzy szał”. Sprzedaż biletów rusza 16 listopada.

Spektakl ten jest oczywiście bezpośrednią kontynuacją gorąco przyjętego przez publiczność „Klimakterium… i już”. Komedia od lat święci triumfy na scenach w całej Polsce.

– W ubiegłych latach Kozienicki Dom Kultury organizował wyjazdy, zarówno na pierwszą, jak i na drugą część tego spektaklu. W czerwcu tego roku, komedia została wystawiona również na naszej scenie w Centrum Kulturalno-Artystycznym i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić na jej kontynuację – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

„Klimakterium 2 … czyli menopauzy szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek. Wracają zatem Pamela, Zosia, Malina. Brakuje tylko Krychy, natomiast pojawia się obdarzona liryczną duszą Angela.

– Twórcy spektaklu pokazują, że kobiety wraz z ich problemami to temat tak naprawdę niewyczerpany. Bohaterki ich sztuki w przezabawny sposób udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia. Na widzów zaś czekają kapitalne teksty, wpadające w ucho piosenki, ciekawa choreografia i energia, którą aktorki wręcz emanują – dodaje Elwira Kozłowska.

W spektaklu (zamiennie) występują: Elżbieta Jodłowska / Małgorzata Duda / Maria Winiarska (Pamela), Ewa Cichocka / Joanna Jeżewska / Elżbieta Jarosik / Katarzyna Kozak (Malina), Elżbieta Okupska / Grażyna Zielińska / Elżbieta Panas / Ludmiła Warzecha (Zosia) oraz Małgorzata Gadecka / Renata Zarębska / Anna Wojton / Ewa Złotowska (Angela). Za reżyserię odpowiadają: Krzysztof Jaślar i Elżbieta Jodłowska.

Rusza sprzedaż biletów

Spektakl zaplanowano na czwartek, 21 marca 2024 r., na godz. 18.30, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 16 listopada. Te będą dostępnie w cenie od 100 zł w kasach KDK, na www.dkkozienice.pl (zakładka „Kup Bilet”) oraz na kupbilecik.pl.

Informacje szczegółowe oraz zamówienia grupowe dostępne są u organizatora pod nr tel. 536-753-535 lub 605-159-435. Organizatorem spektaklu jest Impresariat Teatralny M-BART.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content