4,2 C
Kozienice
niedziela, 21 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[FOTORELACJA] Piękne słońce i wyjątkowa radość najmłodszych. W Garbatce-Letnisku odbył się Gminny Dzień Dziecka

Popularne

Warto przeczytać

Słońce, dobra zabawa i mnóstwo uśmiechu na małych twarzyczkach — tak minął tegoroczny Gminny Dzień Dziecka w Garbatce-Letnisko.

W niedzielne popołudnie teren Gminnego Ośrodka Wypoczynkowego POLANKA wypełnił się dziećmi z całej gminy, a to za sprawą jakże ważnego święta wyczekiwanego przez najmłodszych cały rok.

Wspólna zabawa rozpoczęła się tuż po godzinie 14, a otworzyły ją serdeczne życzenia złożona dla dużych i małych dzieci przez wójta Teresę Fryszkiewicz oraz przewodniczącego Rady Gminy Włodzimierza Mazura.

– Witam wszystkich na festynie z okazji Dnia Dziecka i niech to będzie okazją do złożenia życzeń. W imieniu własnym i wszystkich pracowników Urzędu Gminy oraz jednostek podległych życzę, aby ten dzień był pełen zabaw, uśmiechu, aby dał siłę i energię do spełnienia pragnień. Dał odwagę w odkrywaniu świata i dał nigdy nie gasnącą iskrę radości w sercach. Życzę wszystkim dzieciom, tym dużym i tym małym, aby każdy moment życia był przygodą i abyśmy zawsze potrafili odnaleźć w sobie dziecięcą radość. – życzyła wójt Teresa Fryszkiewicz

Chwilę później scena na popularnym „grzybku” wypełniła się artystami. Jako pierwsze wystąpiły młode adeptki tańca, które zaprezentowały swoje umiejętności w hip hopie. W dalszej kolejności widownie oczarował pokaz umiejętności iluzjonisty.

Na wszystkie dzieci czekało również szereg atrakcji. Wśród nich były dmuchańce, eurobungee, fotobudka, loteria fantowa, w której każdy los był wygrany, na wszystkich czekało mnóstwo zabaw i animacji. Dla każdego znalazł się również słodki poczęstunek.

Fani jazdy konnej mieli również okazję skorzystać z przejażdżek bryczką.

Wymarzona, piękna i słoneczna pogoda, przyciągnęła na teren Ośrodka Wypoczynkowego Polanka fanów kolorowego szaleństwa w proszku. Kolorowemu szaleństwu ulegli nie tylko najmłodsi ale również rodzice, którzy jak sami stwierdzili – to świetna zabawa dla dużych i małych.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content