4,2 C
Kozienice
niedziela, 21 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[ DUŻO ZDJĘĆ] Hunt Run, Festiwal Food Trucków, dobry humor i muzyka. Tak wyglądały „Dni Puszczy Kozienickiej – Letnie Granie Radia dla Ciebie”

Popularne

Warto przeczytać

Trzy dni sportowych zmagań, ponad 2 tysiące uczestników, dobre jedzenie, sobotni wieczór wypełniony dobrym humorem i muzyką. W niedzielę zakończy się kolejna edycja „Dni Puszczy Kozienickiej – Letnie Granie Radia dla Ciebie”.

Ekstremalne biegi z przeszkodami, dla amatorów, profesjonalistów, rodzin i dzieci. W dniach 2-4 czerwca w Kozienicach odbywała się sportowo-rekreacyjną. „Hunt Run”. Dla tych, którzy chcieli dobrze zjeść Kozienice przygotowały Festiwal Food Trucków. Natomiast sobotnie popołudnie należało już do artystów. Na terenie Centrum Rekreacji i Sportu nad Jeziorem Kozienickim wystąpił Igor Kwiatkowski, Lanberry oraz Grzegorz Hyży.

Organizatorami tego wydarzenia „Dni Puszczy Kozienickiej” była Gmina Kozienice oraz RDC – Radio dla Ciebie. Współorganizatorami tej imprezy będą Kozienicki Dom Kultury oraz Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu.

–  Moi drodzy. Jest mi bardzo miło, że po raz kolejny wspólnie możemy otworzyć letni sezon w Kozienicach. Tym wyjątkowym wydarzeniem, jakim jest dzień Puszczy Kozienickiej od 3 lat w zasadzie poszerzamy formuły tego wydarzenia. Doszła impreza sportowa Hunt Run, doszedł festiwal food trucków. Patrzę na rosnącą frekwencję, na opinie, ale także zadowolenie uczestników i myślę, że idziemy w dobrym kierunku. Pozytywny wizerunek Kozienic niesie się po całej Polsce. Chciałem podziękować naszemu partnerowi Radiu dla Ciebie za bardzo dobrą współpracę i skuteczną promocję gminy Kozienice. Myślę też moi drodzy, że artyści pewnie są głodni kontaktu z publicznością. Dlatego myślę, że nie będziemy przedłużać, a ja życzę państwu wiele dobrej zabawy, wspaniałych wrażeń i dużo śmiechu. Cieszcie się z wspólnym czasem i radością tu nad jeziorem kozienickim – mówił podczas oficjalnego otwarcia obchodów Dni Puszczy, burmistrz Kozienic Piotr Kozłowski

Dla naszych czytelników mamy obszerną galerię zdjęć. Zachęcamy do oglądania.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content