20,8 C
Kozienice
sobota, 13 lipca, 2024

Dzień Sportu 2024 w „Drzewnej”

Popularne

Warto przeczytać

W czwartek 20 nauczyciele i uczniowie z Zespołu Szkół Drzewnych i Leśnych w Garbatce-Letnisku w ramach Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego zorganizowali wydarzenie – Dzień Sportu – promujące aktywność fizyczną i zdrowy styl życia.

Celem imprezy było także ukazanie młodzieży zasad zdrowej rywalizacji, zapoznanie z zasadami sędziowania, doskonalenie umiejętności współpracy w zespole. W zaproponowanych konkurencjach mogli  wystartować wszyscy, bez względu na poziom umiejętności motorycznych czy zainteresowań sportowych.

Kulminacyjnym punktem „Dnia Sportu” był mecz piłki nożnej pomiędzy zdobywcami I miejsca w zawodach klasowych – drużyną trzeciej klasy technikum leśnego, a nauczycielami. Zwycięzcami, kolejny rok z rzędu, okazali się pedagodzy, którzy pokonali uczniów 2:0.

Uwieńczeniem sportowych zmagań młodzieży były liczne nagrody, które wręczyła zawodnikom pani Elżbieta Cichawa-Grabowska, wicedyrektor ZSDiL. W krótkim wystąpieniu wicedyrektor placówki w Garbatce-Letnisku zapewniła społeczność szkolną, że Dzień Sportu 2024- odbędzie się już w nowej szkole, najładniejszej szkole w Europie!

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content