26,9 C
Kozienice
niedziela, 16 czerwca, 2024

Bożena i Merlin wracają do Kozienic. Kabaret Smile dwukrotnie wystąpi w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

Warto przeczytać

Ulubieńcy publiczności – Kabaret Smile – ponownie zawitają do Kozienic. W czwartek, 1 grudnia, dwukrotnie wystąpią w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, kolejno o godz. 17.00 i 20.00. Bilety już w sprzedaży.

Artyści przyjadą do Kozienic ze swoim najnowszym programem, zatytułowanym po prostu „Kabaret Smile – nowy program 2022”. Pod tą wydawałoby się niepozorną nazwą kryje się cała masa dobrej zabawy.

– Kabaret Smile w kwietniu 2022 r. wyruszył w trasę z zupełnie nowym programem. Panowie: Andrzej, Paweł i Michał pokazują widzom, że życie jest piękne, a z wielu rzeczy należy się po prostu śmiać. Nowy program to same nowości. Będzie to pełna premierowych skeczy podróż, w towarzystwie zarówno dobrze znanych postaci jak Bożena i Merlin oraz zupełnie nowych bohaterów – zapowiada Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Od wielu lat są jednym z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Kabaretowa formacja w kwietniu 2022 r. wyruszyła w trasę z zupełnie nowym programem. Andrzej, Paweł i Michał pokazują widzom, że życie jest piękne, a z wielu rzeczy należy się po prostu śmiać.

Nowy program to same nowości. Będzie to pełna premierowych skeczy podróż, w towarzystwie zarówno dobrze znanych postaci jak Bożena i Merlin oraz zupełnie nowych bohaterów. Musicie koniecznie zobaczyć NAJNOWSZY program na żywo w KOZIENICACH! Bilety już w sprzedaży!
Bilety w cenie 90/100 zł:

• biletyna.pl 👉 https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Smile/Nowy-program-2022/Kozienice

• kupbilecik.pl 👉 https://www.kupbilecik.pl/szukaj/?q=80981%2C+80982&qw=

• kabaretowebilety.pl 👉 https://kabaretowebilety.pl/kozienice-kabaret-smile—nowy-program-2022/wydarzenie/2724
• kasa Centrum Kulturalno-Artystycznego

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna KEREZA, a partnerami Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury. Dodatkowych informacji udziela organizator pod numerem telefonu 883 133 688.

Mamy dla was jedno podwójne zaproszenie na wydarzenie. By zgarnąć wejsciówkę wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: W którym roku i jakim mieście powstał Kabaret Smile. Poprawne odpowiedzi należy przesłać na adres naszej redakcji redakcja@kozienice24.pl. W treści maila prosimy również o podanie imienia i nazwiska osób, które będą chciały otrzymać zaproszenie oraz numer telefonu. Na wasze odpowiedzi czekamy do 20 listopada do godz. 23.59.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content