-3,8 C
Kozienice
sobota, 2 grudnia, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości. Zapraszamy na spektakl teatralny pt. „Kobieta Idealna”. Mamy dla was podwójne zaproszenie

Popularne

Warto przeczytać

Czy kobieta idealna istnieje? Świetna komedia, ale chyba zbyt optymistyczna. 22 września 2022 r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) wystawiony zostanie spektakl teatralny pt. „Kobieta Idealna”.

Spektakl teatralny pt. „Kobieta Idealna”

Bilety w cenie od 90 zł do nabycia w kasach KDK – Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz na stronach kupbilecik.pl oraz biletyna.pl. Informacje i zamówienia grupowe u Organizatora tel. 693 062 880.

Zgarnij wejściówkę

Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na spektakl. Wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie. Kto jest organizatorem czwartkowego wydarzenia? Poprawną odpowiedź należy przesłać na adres redakcja@kozienice24.pl. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 5 września do godz. 23.59.

O spektaklu

Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje. „ do czasu, Przyszłość… Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem ?. Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawia się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów.

Który z nich skrywa tajemnicę?

A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek,Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę,Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji , żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanowałaby wyłudzić majątek . Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu?.

Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje?

Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia?. Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia?

Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content