-3,8 C
Kozienice
sobota, 2 grudnia, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Rusza inicjatywa mieszkańców Ryczywołu. Czekają warsztaty i inne atrakcje

Popularne

Warto przeczytać

Już 6 września rozpoczną się zapisy na warsztaty oraz różnego rodzaju aktywności rekreacyjne, które Grupa Aktywnych Mieszkańców Ryczywołu organizuje w ramach inicjatywy „Akcja REGENERACJA OdNowa”. Sprawdzamy, co będzie się działo.

– „Akcja REGENERACJA OdNowa” to projekt społeczności Ryczywołu, który został zgłoszony do 3. Konkursu na inicjatywy lokalne „Nasza kultura z KDK w Gminie Kozienice”. Grupa aktywnych mieszkańców chce zaktywizować swoich sąsiadów, swoje najbliższe otoczenie, dlatego organizuje szereg ciekawych wydarzeń – tłumaczy Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Inicjatywa ta została najwyżej oceniona przez komisję konkursową, wskutek czego otrzymała 7 tys. zł dofinansowania na realizację. Środki te zostaną przeznaczone na organizację wielu różnych wydarzeń.

– Autorzy inicjatywy zamierzają zorganizować m.in. warsztaty: jogi, aromaterapii, zdrowego żywienia i WenDo, a także spływ kajakowy oraz nordic walking. Wydarzenia te skierowane są do mieszkańców Ryczywołu – dodaje Elwira Kozłowska.

Pełen wykaz zajęć i warsztatów znajduje się na www.dkkozienice.pl, w zakładce poświęconej konkursowi na inicjatywy lokalne.

Zapisz się!

Zapisy na poszczególne wydarzenia będą prowadzone w dniach 6-9 września 2022 r., w siedzibie Filii nr 6 Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice w Ryczywole (ul. Osiedlowa 5), w godz. pracy filii.

Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły pod numerem telefonu (48) 623 73 36 oraz adresem e-mail: beatabogumil@wp.pl.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content