Kozienice
wtorek, 7 maja, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Enea Energia Kozienice wróciła po przerwie zimowej. Pewne zwycięstwo z Zamłyniem Radom

Popularne

Warto przeczytać

Piłkarze Enei Energii Kozienice, powracając po zimowej przerwie bez większego problemu pokonali drużynę Zamłynia Radom.

To był inauguracyjny mecz wiosennej kolejki w Kozienicach. Worek z bramkami otworzył w 29 minucie Adrian Nowosadko. Do 1 połowy Energia prowadziła już 2:0, kontrolując tym samym w pełni losy tego spotkania. Dobrą dyspozycję zawodników Mariusza Sztobryna potwierdził Piotr Czerwiński, który dołożył w drugiej połowie dwie bramki. Enea Energia Kozienice ostatecznie wygrała wysoko, bo aż 4:0. Był to jednak wynik, który całkowicie odzwierciedlał losy tego spotkania.

Enea Energia Kozienice – Zamłynie ZA Kombud S.A Radom 4:0 (2:0)

Bramki: Nowosadko 30′, Nowak 38′, Czerwiński 72′, 81′

Energia: Wrzosek – Wołczyński, Janiszewski, Lament, Nowosadko (79′ Korzeń), Śliwiński, Czerwiński, Książek (65′ Więcek), Kołodziejczyk (79′ Wasilewski), Nowak (73′ Walisiewicz), Kucharczyk (69′ Skowroński).

Zamłynie: Prasek – Szary, Chudziński, Szubiński, Bojanowicz, Joek, Bawor, Oparcik, Janik, Kiełbasa, Podsiadło.