4,2 C
Kozienice
niedziela, 21 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Wirtuoz skrzypiec Bogdan Kierejszy koncertował w Brzózie

Popularne

Warto przeczytać

W sobotę 23 marca w murach Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Bartosza Głowackiego w Brzózie odbył się fenomenalny koncert Bogdana Kierejszy – wirtuoza skrzypiec, kompozytora i aranżera. Wydarzenie odbyło się z okazji 25 -lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Publiczność przywitali Hubert Czubaj – burmistrz Miasta i Gminy Głowaczów, wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Rafał Rajkowski i w imieniu dyrektora warszawskiej opery kameralnej Alicji Węgorzewskiej pan Robert Grudzień.

Kilkanaście minut przed godziną 16:00 miejsce wydarzenia powoli wypełniali miłośnicy muzyki. Zauważyć można było dostojny nastrój i wyjątkowy klimat, o który zadbali organizatorzy koncertu. Gdy na scenie pojawił się Bogdan Kierejsza, publiczność przywitała go wielkimi brawami, podobnie jak pozostałych wykonawców.

Gdy wybrzmiały pierwsze dźwięki, publiczność w ogromnym skupieniu skoncentrowała się wyłącznie na delektowaniu się muzyką i można było zauważyć radość na ich twarzach. Pomiędzy wykonywaniem utworów, Bogdan Kierejsza wypełniał czas ciekawymi i niejednokrotnie humorystycznymi opowieściami, które wywoływały uśmiech na twarzach słuchaczy, co pozwoliło na skrócenie dystansu pomiędzy artystami a publicznością. Wytworzyła się pozytywna i radosna atmosfera.

Wracając jednak do muzyki, tego wieczoru można było delektować się dźwiękami jakie płynęły ze sceny i rozkoszować się złożonością zaprezentowanego materiału. Poza wariacjami i kunsztem Bogdana Kierejszy, niezwykle efektownie i na wysokim poziomie prezentowali się muzycy Orkiestry Instrumentów.

Był to fascynujący muzyczny wieczór, który wszystkim obecnym na długo zapadnie w pamięci.

 

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content