Brak produktów w koszyku.

Wielki niedosyt. Enea Energia Kozienice wraca z Sulejówka bez punktów

Popularne

Warto przeczytać

W spotkaniu 19. kolejki IV ligi mazowieckiej II, które rozegrane zostało 19 marca, zespół Victorii Sulejówek wygrał z Eneą Energią Kozienice 2-1 (1-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Drużyna Victorii Sulejówek wygrała aż cztery razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko dwa.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Victorii Sulejówek w siódmej minucie spotkania, gdy Jan Dźwigała strzelił pierwszego gola.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Sebastian Pindor z Victorii Sulejówek. Była to 21. minuta meczu. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Victorii Sulejówek.

W 54. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Patryka Wołczynskiego z Energii Kozienice, a w 65. minucie Jana Dźwigałę z drużyny przeciwnej.

Drużyna Victorii Sulejówek długo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to aż 60 minut, jednak jedenastka Energii Kozienice doprowadziła do remisu. Gola strzelił Bartłomiej Książek.

Zawodnicy Victorii Sulejówek szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 71. minucie na listę strzelców wpisał się Konrad Śliwka.

W 73. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Bartłomieja Janiszewskiego z Energii Kozienice, a w czwartej minucie doliczonego czasu pojedynku Mateusza Domżalskiego z drużyny przeciwnej. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Piłkarze Energii otrzymali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Skład Energii: Maciej Wrzosek – Patryk Wolczyński, Bartłomiej Janiszewski, Michał Lament, Adrian Nowosadko (83′ Vladyslav Dokukin), Hubert Śliwiński, Piotr Czerwiński (81″ Roman Skowroński”), Bartłomiej Książek, Eugeniusz Kołodziejczyk(k) (76′ Emil Więcek), Bartłomiej Nowak (76′ Krzysztof Walisiewicz), Michał Kucharczyk (46′ Yuri Hlushchuk).