26,3 C
Kozienice
środa, 24 lipca, 2024

WHAT’S THE TIME? – Praktyczny angielski w English College

Popularne

Warto przeczytać

Coraz trudniej jest uczyć młodych ludzi podawania czasu, ponieważ zegary, jak prawie wszystko, uległy cyfryzacji i mało kto teraz potrafi odczytać godzinę na tradycyjnym zegarze, czy zegarku ręcznym. Jednak my w English College nie rezygnujemy z analogowej wersji zegarów. Wręcz przeciwnie, uparcie edukujemy młodzież i uczymy obu sposobów odczytywania godzin.

Grupa R04 pani Moniki potrafi już podawać godzinę! Zaprzyjaźnili się z zegarem analogowym, a nawet sami stworzyli swoje zegary (clocks)! Potrafią też zadawać i odpowiadać na pytanie: What time is it? (która jest godzina) Potrafią też opowiedzieć o tym, co robią w ciągu dnia i o której godzinie. (What time do you….?)

Z kolei Pani Karolina na lekcji z grupą grupa K07 wykorzystała prawdziwe zegarki ręczne (watches), aby nauczyć naszych kursantów podawania czasu w języku angielskim. Było przy tym sporo zabawy, bo przy okazji nasi dzielni uczniowie uczyli się obsługi zegarka.

Nasi lektorzy doskonale wiedzą, że taka nauka jest najskuteczniejsza. Pobudza wszystkie zmysły i wzbudza wiele pozytywnych emocji, dzięki czemu uczniowie o wiele bardziej angażują w lekcje, szybciej się uczą i łatwiej zapamiętują

A my zapraszamy już teraz do zapisów na nowy rok szkolny 2023/24! Zapisując się przed wakacjami otrzymujesz

  • gwarancję miejsca w grupie lub na zajęcia indywidualne
  • bezpłatne podręczniki do kursu
  • niższą cenę kursu w stosunku do zapisów wrześniowych
  • możliwość płatności w 12 ratach miesięcznych

Pamiętaj, że zapisując się już teraz niczym nie ryzykujesz, ponieważ każdy uczeń w English College ma prawo do rezygnacji i zwrotu wszystkich wpłat w ciągu 2 tygodni od dnia rozpoczęcia zajęć.

Zapraszamy również do rejestracji na BEZPŁATNE LEKCJE PRÓBNE TUTAJ

 

Zespół English College

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content