10,3 C
Kozienice
piątek, 1 marca, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

W Kozienickim Domu Kultury zobaczymy świetny spektakl w gwiazdorskiej obsadzie

Popularne

Warto przeczytać

„Razem czy osobno?” to tytuł spektaklu komediowego w reżyserii Krzysztofa Jaślara, który zobaczymy w czwartek, 14 marca 2024 r., w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Dla kozienickiej publiczności wystąpią wspaniałe aktorki z Teatru Capitol.

– „Razem czy osobno?” to komediowa, muzyczna nowość w wykonaniu znanych i uwielbianych przez Widzów Aktorek. Na scenie występują m.in. Katarzyna Pakosińska, Dominika Kryszczyńska czy Kaja Paschalska. Panie w śpiewający sposób zabiorą widzów w świat relacji damsko-męskich – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Twórcy spektaklu stawiają uniwersalne pytania na temat miłości, analizując mocne argumenty „za” i  konfrontują je z tymi „przeciw”. Pytają czy możliwie jest, by kochać kogoś aż po grób? Czy możliwe jest, by nie mieć ani razu ochoty trzasnąć drzwiami, wylogować się lub zmienić status na wolna/y?

– Reżyser spektaklu mówi, że nie poleca go ani nowożeńcom, ani świeżo zakochanym. Za to zachęca go do obejrzenia po tym, jak ten euforyczny okres już minie. My – nieco na przekór – zapraszamy wszystkich widzów. Zarówno razem, jak i osobno – żartuje Elwira Kozłowska.

Ruszyła sprzedaż biletów

Spektakl odbędzie się w czwartek, 14 marca 2024 r., o godz. 19.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów już ruszyła. Te dostępne są w cenie 119 zł w kasach KDK, na teatrcapitol.pl, biletyna.pl i kupbilecik.pl.

Informacje szczegółowe oraz zamówienia grupowe dostępne u organizatora. Organizatorem wydarzenia jest Teatr Capitol.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content