Kozienice
poniedziałek, 6 maja, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Utrzymanie się oddala. Enea Energia Kozienice przegrała u siebie z Mazurem Karczew

Popularne

Warto przeczytać

W sobotę, 28 maja, walcząca o utrzymanie w 4 lidze Enea Energia Kozienice przegrała u siebie z Mazurem Karczew.

Kozieniczanie przystępowali do tego spotkania w pełnym animuszu, który wydawałoby się, że powinny zapewnić im dwa ostatnie wygrane pod wodzą już prezesa Pawła Rajna z Mszczonowianką oraz Żyrardowianką.

Niestety, Mazur Karcze wygrał to spotkanie przed kozienicką publicznością. Wygrana 1:0 mocno ograniczyła szanse Energii na utrzymanie. Strata do bezpiecznego miejsca zapewniającego utrzymanie wynosi już siedem punktów. Energia ma także gorszy bilans bezpośrednich meczów z Mazurem.

Jedyna bramka w tym spotkaniu padła tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, po strzale Adama Chojeckiego. Kozieniczanie byli blisko remisu, kiedy w 45 minucie piłka znalazła się w siatce bramkarza Mazura trybuny przy Stadionie Miejskim w Kozienicach zawrzały. Jak się jednak okazało, arbiter pokazał pozycję spaloną gracza Energii.

Enea Energia Kozienice – Mazur Karczew 0:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Adam Chojecki 43′
Skład ENEI KS Energii Kozienice: Majos – Dokukin, Janiszewski, Wołczyński (87 Lament), Nowosadko, Więcek, Śliwiński (66 Walisiewicz), Czerwiński (46 Hlushchuk), Książek (60 Kołodziejczyk), Kucharczyk (73 Skowroński), Nowak.