4,4 C
Kozienice
niedziela, 21 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem

Popularne

Warto przeczytać

Od 21 lat obchodzimy w Polsce Międzynarodowy Dzień Ofiar Przestępstw, przypadający 22 lutego. Co roku w tym czasie Ministerstwo Sprawiedliwości koordynuje obchody Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem (19-23 lutego).
To wyjątkowa okazja do zwrócenia uwagi na potrzeby i prawa ofiar przestępstw oraz propagowania środków ochrony i wsparcia dla nich. Podczas Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem każda zainteresowana osoba będzie mogła uzyskać bezpłatną poradę prawną w wielu instytucjach, w tym w jednostkach Policji w całym kraju.
Dziś (23.02) w godzinach 10-22 w Komendzie Powiatowej Policji w Kozienicach profesjonalnych porad prawnych udzielają funkcjonariusze z dyżuru procesowego. Porady będzie można również uzyskać w Komisariacie Policji w Grabowie nad Pilicą oraz Gniewoszowie. Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się do wymienionych placówek.
Do błyskawicznego kontaktu służy również całodobowa ogólnokrajowa Linia Pomocy Pokrzywdzonym (+48 222 309 900) oraz specjalny adres e-mail: info@numersos.pl
Zapraszamy po bezpłatne porady prawne dla osób pokrzywdzonych przestępstwem do komend i komisariatów Policji w całym kraju.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content