13,1 C
Kozienice
niedziela, 22 maja, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Tragedia w gminie Magnuszew. Zginęła od 20 ciosów nożem. 43-latek usłyszał zarzuty

Popularne

41-letnia kobieta nie żyje, a jej 15-letni syn trafił do szpitala. To wynik awantury domowej w miejscowości Rozniszew w gminie Magnuszew. Trzy miesiące spędzi w areszcie, zatrzymany do tej sprawy 43-letni mężczyzna, mąż denatki.

W miejscowości Rozniszew doszło do awantury domowej, w trakcie której śmierć poniosła 41-letnia kobieta, a jej 15-letni syn z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Zatrzymany został wtedy 43-letni mąż denatki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie awantury 43-latek zaatakował swoją żonę nożem zadając jej około 20 ciosów nożem w różne partie ciała. W obronie matki stanął ich 15-letni syn, który starał się uniemożliwić ojcu zadawanie kolejnych ciosów.

Sąd zdecydował w piątek, 31 grudnia o zastosowaniu aresztu na trzy miesiące, dla 43-latka. – Podejrzany odmówił ustosunkowania się do treści przedstawianych mu zarzutów. Złożył bardzo krótkie wyjaśnienia, których z uwagi na dobro postępowania, na razie nie ujawniamy – informuje rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu Agnieszka Borkowska.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane