4,2 C
Kozienice
niedziela, 21 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla 4 uczniów szkół średnich prowadzonych przez powiat kozienicki

Popularne

Warto przeczytać

5 grudnia w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczone zostały dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

W gronie 94 wybitnych uczniów znaleźli się również wychowankowie kozienickich szkół średnich, prowadzonych przez Powiat Kozienicki: Łukasz Wójtowicz – klasa 4 PB z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach oraz Maciej Suwała – klasa 4TELG, Jakub Sikora – klasa 4GLO i Wiktoria Gaik – 3ATEK z Zespołu Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach. Stypendyści wyróżnienia otrzymali z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty Aurelii Michałowskiej.

Serdeczne gratulacje i słowa uznania przekazali uczniom, obecni również na uroczystości Posłowie na Sejm RP Anna Kwiecień i Marek Suski, Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz, Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu Krzysztof Murawski oraz Starosta Kozienicki Krzysztof Wolski. Dumy i radości nie kryły towarzyszące stypendystom Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 Anna Gollasch i Zastępca Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego Mariola Worobiec oraz wzruszeni rodzice.

źródło: Starostwo Powiatowe Kozienice

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content