4,4 C
Kozienice
niedziela, 21 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Przebojowy stand-up. W Kozienicach wystąpi RoMan Żurek

Popularne

Warto przeczytać

Gwiazdor kabaretu Neo-Nówka Roman Żurek zawita do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka ze swoim solowym programem pt. „Tapioka”. Jego występ zaplanowano na czwartek, 11 kwietnia, na godz. 18.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów rusza 1 marca.

–  Roman Żurek to twórca i autor tekstów kabaretu Neo-Nówka. Tym razem zaprasza na swój solowy program. Widzowie mogą szykować się na niebanalne i bezkompromisowe poczucie humoru, trafne obserwacje i opowieści zmuszające do przemyśleń – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Kabaret Neo-Nówka działa już na polskich scenach od ponad 20 lat, a jego założycielem i liderem nieprzerwanie jest Roman Żurek. Wśród jego kreacji kabaretowych są m.in.: pani Janina, Wandzia, złomiarz Heniek, Mietek Paciaciak czy Lucyfer.

 – Od pewnego czasu Roman Żurek jest również aktywny na stand-upowej scenie, a „Tapioka” to jego pierwszy, solowy program. To mieszanina stand-upu, komedii i satyry. Fani dobrego humoru na pewno będą dobrze się bawić. Serdecznie zapraszam – dodaje Elwira Kozłowska.

Rusza sprzedaż biletów

Występ odbędzie się w czwartek, 11 kwietnia, o godz. 18.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 1 marca. Te będą dostępnie w cenie od 79 zł w kasach KDK oraz na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Na stand-up, w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”, zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content