20,8 C
Kozienice
czwartek, 25 lipca, 2024

„Odjechana farsa”. Piotr Szwedes i Monika Mazur wystąpią w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

Warto przeczytać

„Odjechana farsa” to tytuł spektaklu komediowego, który zostanie wystawiony w czwartek, 18 stycznia 2024 r., w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Dla kozienickiej publiczności wystąpią Piotr Szwedes i Monika Mazur. Początek wydarzenia o godz. 18.00. Sprzedaż biletów rusza 26 października.

„Odjechana farsa” to komedia autorstwa Philipa Lazebnik i Kingsley Day, w reżyserii Tomasza Dutkiewicza i w tłumaczeniu Hanny Szczerkowskiej.

– To przezabawny spektakl w świetnej obsadzie, gdzie dwoje aktorów wciela się w aż dziesięć różnych ról. Widzowie wraz z artystami przeniosą się do małego pokoju hotelowego, gdzie każda postać z tej dziesiątki będzie miała plany związane z tym pokojem i pojawiającymi się w nim osobami – zapowiada Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłwoska.

Sławny pisarz piszący poradniki małżeńskie – jak żyć w szczęśliwym związku – ze swoją nieszczęśliwą i znudzoną związkiem żoną, senator incognito wraz z kochanką pragnącą za wszelką cenę sławy, siostra zakonna z inklinacjami do show biznesu, nachalny i wścibski boy hotelowy, przebiegła reporterka miejscowej stacji telewizyjnej – to tylko kilkoro postaci z tej niezwykłej galerii ludzkich osobliwości, które los połączy przez kilkadziesiąt minut w małym pokoju hotelowym na dalekiej prowincji.

–„Odjechana farsa” to zupełnie zwariowana i nieprzewidywalna teatralna przygoda. Na widzów czekają błyskotliwe i przezabawne dialogi, nieprawdopodobna historia i zawrotne tempo akcji, imponująca inscenizacja oraz gwiazdorska obsada – dodaje Elwira Kozłowska.

Rusza sprzedaż biletów

Spektakl odbędzie się w czwartek, 18 stycznia, o godz. 18.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 26 października. Te będą dostępne w cenie 79 zł w kasach KDK oraz na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup Bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty. Wydarzenie jest adresowane do widzów od 15. roku życia.

Na spektakl zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content