-3,8 C
Kozienice
sobota, 2 grudnia, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Nietrzeźwy wjechał w ogrodzenie

Popularne

Warto przeczytać

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 66-latek, który spowodował zdarzenie drogowe w miejscowości Ruda i wjechał w ogrodzenie. Znajdując się w stanie nietrzeźwości, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i swoją jazdę zakończył na ogrodzeniu jednej z posesji. Teraz 66-letni kierowca za swój czyn odpowie przed sądem.
Wczoraj (6.09), około godziny 14:30 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Rudzie w powiecie kozienickim. Z przekazanych informacji wynikało, że kierujący pojazdem audi, uderzył w ogrodzenie posesji.
– Policjanci na miejscu zastali 66 -latka, któremu udzielana była pomoc medyczna przez załogę karetki pogotowia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący audi, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Okazało się, że 66-latek znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Mundurowi zatrzymali kierowcy prawo jazdy, a on sam będzie teraz odpowiadał przed sądem. – informuje kozienicka Policja
W świetle obowiązujących przepisów, za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości lub po użyciu innego, podobnie działającego środka, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka kara pieniężna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content