10,3 C
Kozienice
piątek, 1 marca, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Na terenie Kozienic zabezpieczyli 4 automaty służące do organizowania nielegalnych gier hazardowych

Popularne

Warto przeczytać

Funkcjonariusze Zespołu dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją kozienickiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Drugiego Referatu Prewencji w Radomiu z Mazowieckiego Urzędu Celno Skarbowego w kolejnym lokalu na terenie Kozienic zabezpieczyli 4 automaty służące do organizowania nielegalnych gier hazardowych.

– Kozieniccy policjanci z funkcjonariuszami Drugiego Referatu Prewencji w Radomiu z Mazowieckiego Urzędu Celno- Skarbowego w Warszawie w wyniku prowadzonych kolejnych działań przeszukali wytypowany lokal, w którym ujawnili 4 automaty służące do organizowania nielegalnych gier hazardowych. Podczas prowadzonych działań zabezpieczyli pieniądze w kwocie kilku tysięcy złotych. Łączna wartość zabezpieczonego mienia wynosi ponad 100 tys. zł. – informuje podkom. Ilona Tarczyńska z KPP w Kozienicach

Za posiadanie automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą kary w wysokości 100 tys. zł od jednego automatu. Za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content