Kozienice
niedziela, 5 maja, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Hania Izdebska ze srebrnym medalem przełajowych Mistrzostw Mazowsza w kategorii u12

Popularne

Warto przeczytać

3 marca na terenach poligonu Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w biegach przełajowych, w których znakomicie zaprezentowała się uczennica SP4 w Kozienicach, zawodniczka UKS „OLIMP” Kozienice Hania Izdebska.

Podopieczna trenera Janusza Misztala w bardzo licznie i mocno obsadzonym biegu na dystansie 1000 m  kategorii U12 zdobyła srebrny medal i Tytuł Wicemistrzyni Mazowsza.

W Mistrzostwach wystartowały jeszcze 2 nasze reprezentantki, Lena Domeradzka w kategorii U14 w biegu na dystansie 1000 m uplasowała się na 15 miejscu  i Tetiana Maiorova w kategorii U16 w biegu na dystansie 2500 m zajęła 18 miejsce.

dekoracja Hani przez dwukrotnego złotego medalisty olimpijskiego w pchnięciu kulą Tomasza Majewskiego