26,9 C
Kozienice
niedziela, 16 czerwca, 2024

Gmina Gniewoszów „Świeci przykładem”

Popularne

Warto przeczytać

To już kolejne działania Wójta Gminy Gniewoszów Marcina Gac z Policjantami z Komisariatu Policji w Gniewoszowie, podczas których rozdawane były kamizelki odblaskowe na targowisku.

Akcja prewencyjna została zorganizowana we współpracy gminy Gniewoszów i Komisariatu Policji w Gniewoszowie. Jej celem było zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym mieszkańców i osób odwiedzających gminę. – Targowisko zostało wybrane nie przypadkowo z uwagi na to, że bardzo duża liczba mieszkańców przyjeżdża na zakupy w tym dniu rowerem, bądź przychodzi na pieszo. Komendant Komisariatu Policji w Gniewoszowie kom. Artur Leszczyński, policjanci z KP Gniewoszów oraz Wójt Gminy Marcin Gac rozdawali wszystkim przybyłym rowerzystom, oraz pieszym kamizelki odblaskowe celem zwiększenia ich bezpieczeństwa na drodze. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców gminy. – informuje podkom. Ilona Tarczyńska z KPP w Kozienicach

Działania profilaktyczne realizowane były pn. „Świeć przykładem „. Wszystkich rowerzystów oraz pieszych zachęcamy do noszenia elementów odblaskowych, które zwiększają naszą widoczność a tym samym bezpieczeństwo na drodze zwłaszcza w pochmurne jesienne dni.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content