Brak produktów w koszyku.

Enea Energia Kozienice przegrywa bardzo ważne spotkanie

Popularne

Warto przeczytać

W spotkaniu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej II, które rozegrane zostało 7 maja, drużyna Enei Energii Kozienice przegrała z Sokołowem Podlaskim 1-3 (0-1).

Z drużyną z Sokołowa Podlaskiego Energia grała trzy razy i wszystkie mecze wygrała. Ostatni we wrześniu 2:1. Niestety, nie udało się podtrzymać tej dobrej passy. Aktualnie Enea Energia Kozienice zajmuje 13 miejsce w tabeli. Tuż za piłkarzami z Kozienic, jest ich czwartkowy rywal z Sokołowa Podlaskiego, który także ma 28 punktów.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Dawid Ardej wywołał eksplozję radości wśród kibiców Sokołowa Podlaskiego , zdobywając bramkę w 19. minucie pojedynku.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Michałowi Panufnikowi z Sokołowa Podlaskiego. Była to 43. minuta starcia. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Sokołowa Podlaskiego.

Między 50. a 59. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Energii Kozienice.

Piłkarze Energii Kozienice nie zrazili się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 68. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Kucharczyk.

Zawodnicy Sokołowa Podlaskiego szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 69. minucie Dominik Barciak dał prowadzenie swojej drużynie.

Na kwadrans przed zakończeniem meczu sędzia przyznał kartkę Łukaszowi Skwarkowi z zespołu Sokołowa Podlaskiego.

Jedenastka Energii Kozienice ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Sokołowa Podlaskiego, zdobywając kolejną bramkę. W 78. minucie wynik na 1-3 podwyższył Mateusz Omieciuch.

Na pięć minut przed zakończeniem pojedynku kartkę dostał Mateusz Omieciuch, piłkarz Sokołowa Podlaskiego. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-3.

Zawodnicy obu drużyn dostali po trzy żółte kartki.

Skład Energii: Majos – Wasilewski, Janiszewski, Trojanowski, Walisiewicz, Śliwiński, Hlushchuk, Więcek, Kołodziejczyk (k), Czerwiński, Nowak.