Kozienice
piątek, 29 marca, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Sukces młodych siatkarek z Kozienic na turnieju o Mistrzostwo Województwa Mazowieckiego

Popularne

Warto przeczytać

Turniej podczas, którego dobrą formę zaprezentowały zawodniczki klubu UKS Jedynka był półfinałowym turniejem w mini siatkówkę „KINDER + SPORT” o Mistrzostwo Województwa Mazowieckiego. Zawody zostały rozegrane w sobotę, 7 maja w Mysiadle.

UKS „Jedynkę” pod bacznym okiem prezesa Jerzego Sampolińskiego reprezentował zespół w kategorii trójek, w skład którego weszły Gabriela Woźny, Maja Szulik oraz Lena Kulhawiec.  Rozgrywki toczyły się w grupach, w tak zwanym systemie „każdy z każdym” do jednego, 21-puntkowego seta.

UKS Jedynka wygrała trzy spotkania z MOS Wola 2 21 – 15, Olimpią Węgrów 1  21-10, Spartą Warszawa 2 21–13. Dziewczyny przegrały za to dwa spotkania z MOS WOLA 21 –11 oraz UKS LESZNOWOLA 1  21–13 i zajęły ostatecznie trzecie miejsce, które zapewni im grę w finale.