-3,8 C
Kozienice
sobota, 2 grudnia, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Dzień pełen emocji w Publicznym Przedszkolu w Brzózie

Popularne

Warto przeczytać

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy dla społeczności Publicznego Przedszkola w Brzózie, a szczególnie dla najstarszej grupy przedszkolaków, gdyż nadszedł czas pożegnania z placówką. Zakończyli pierwszy etap edukacji, a od września staną się uczniami szkoły podstawowej.

Tego dnia nie mogło zabraknąć wójta Gminy Głowaczów Huberta Czubaj, który wraz z Justyną Bojarską-Siębor inspektor ds. oświaty odpowiedzieli na otrzymane zaproszenie. Obecni byli również: dyrektor PSP im. Wojciecha Bartosza Głowackiego w Brzózie Dariusz Pronobis, kierownik Publicznej Biblioteki w Głowaczowie Małgorzata Skierniewska wraz z Anną Miką.

Był to niezwykle emocjonujący dzień, gorąca temperatura panowała nie tylko na zewnątrz, była radość i uśmiechy przeplatane łzami. Wszystko to z racji wielu ważnych wydarzeń: zmiana miejsca pracy obecnej dyrektor Anny Nowak-Żak, odejście na emeryturę pracownika Przedszkola Katarzyny Karaś, no i najważniejsze pożegnanie absolwentów przedszkola.

Wspaniały scenariusz „Gali rozdania Oscarów”, który dzieci zaprezentowały wzorowo, spotkał się z dużym entuzjazmem przybyłych na to wydarzenie gości, w szczególności  niejednemu z rodziców zakręciła się łezka w oku. Wiersze, piosenki i odegrane scenki – za to wszystkie dzieci otrzymały nagrody i jak to bywa na tego typu gali OSCARY. Nie zapomniano również o rodzicach, którzy w szczególny sposób angażowali się w „życie przedszkola” –  za to również były specjalne dyplomy.

Wyjątkowe podziękowania padły dla wychowawczyni Pani Joanny Strzelczyk, która otoczyła dzieci nadzwyczajną opieką i zaszczepiła w nich kreatywność, pomysłowość, ale także empatię i wrażliwość – te wartości zaprocentują w przyszłości.

Na zakończenie każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom ukończenia przedszkola oraz upominek.

Dzieciom życzymy przede wszystkim zasłużonego wypoczynku i mile spędzonych wakacji. Wierzymy, że dzięki zdobytemu doświadczeniu podczas edukacji w przedszkolu podbiją świat!

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content